Demotivacii...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Demotivacii...

Пишување  Admin on Нед Сеп 18, 2011 7:05 am

ПЕРО бе ТЕ МОЛАМ еднаш само да шутнам НАЗАААААД ќе шутираш на тренинг
.
Ама Перо.... - НЕМА АМА!!!!
.
ГООООООООООЛШ
.

Ало Шпанија? - Ви требам за натпреварот со Македонија???
Постирајте и вие некоја демотивација

Admin
Admin

Број на мислења : 10
Join date : 2011-08-20

Преглед на профилот на членот http://justaforum.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот